HAKKIMIZDA

Arıcılık sektöründe

45 yıllık tecrübe

Arıların doğanın dengesindeki vazgeçilmez yeri artık herkes tarafından bilinen bir gerçek… Böylesine değerli bir canlıyla direkt bağlantılı bir ticaret işinde olmak, doğası gereği azimli ve onurlu olmayı gerektirir. Biz, bu görüşümüzle 1973 senesinden beri Arıcılık Malzemeleri hizmeti veriyoruz.

Özden ailesi olarak 1973 senesinde Temel Petek Arıcılık Evi olarak hizmete girdik.  2012 yılında İstanbul Petek Arıcılık Evi ismini aldık ve hizmetlerimizi halen sürdürmekteyiz.

 

Vizyon

Nasıl bir arı kovanı, balı ve doğanın kendisi için içtenlikle çalışıyorsa biz de aynı hassasiyette ve azimle çalışıyoruz. Kovanımızda hizmetinize sunduğumuz her bir ürün, bir arının kovan peteğine gösterdiği hassasiyetle kontrol edilmiş ve kalitesi testten geçirilmiştir. Kaliteli ürünün lezzetli bal getireceğini biliyor, bu nedenle kaliteden asla taviz vermeyen bir politika izliyoruz.

 

Misyon

Başta Avrupa olmak üzere çeşitli ülkelere ihracat yapan firmamız 45 senedir sürdürdüğü Arıcılık Malzemeleri hizmetine bugün de gururla devam etmektedir. 400’den fazla ürünün hizmetinize sunulduğu “ kovanımızda “ , arı ve bal ticaretinde üstün başarılar elde etmenizi temenni ediyor ve bu konuda sizin güvenilir bir ortağınız olmaya adaylığımızı koyuyoruz.

 

Bereketli günler dileriz…

İstanbul Petek Arıcılık Evİ San.ve Tİc. Ltd.Ştİ

Çavuşbaşı, Fatih Mah. Cumhuriyet Caddesi,

No:329 Kavacık/Beykoz 34820 İstanbul

 

E-posta: info@istanbulpetek.com.tr

 

+90 (216) 479 18 48

Copyright © 2018 - İstanbul Petek Ltd. Şti.

